O nas

Formfantasia jest efektem współpracy projektanta Rafała Modlingera z konstruktorem Remkiem Rosłońskim, którzy motywowani wewnętrzną potrzebą budowania przydatnych i pięknych przedmiotów, połączyli twórcze siły w celu powołania do życia unikalnego systemu mebli dedykowanych.

Sumarycznie mają prawie 30 lat doświadczenia w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu przedmiotów użytkowych i specjalistycznych, wymagających wysokiej precyzji. Ich umiejętności uzupełniają się idealnie – Remek nie akceptuje nierówności do 3. miejsca po przecinku, a Rafał sprawnie kreśli nowe koncepcje. Razem mogą zaprojektować i wykonać wszystko.

Rafal Modlinger projektant formfantasia designer mebli

Rafał Modlinger

designer+twórca

Absolwent antropologii kultury na Uniwersytecie Wrocławskim i wzornictwa przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu; w 2018 roku, po 5 latach prowadzenia zespołu projektowego i wdrożeniu wielu produktów na rynek, zdecydował o założeniu własnego studio, którego nazwa: Idealista Studio odnosi się do wartości etycznych, którymi kieruje się w swojej pracy takich, jak odpowiedzialność, równowaga, dbałość o środowisko i piękno. Obecnie jego działalność projektowa znajduje swoje rozwinięcie w Formfantasii.

Remek Roslonski inzynier produkcji budowa mebli na wymiar formfantasia

Remigiusz Rosłoński

konstruktor+inżynier

Inżynier produkcji, absolwent Politechniki Warszawskiej; niemal 20 lat temu został jednym z pierwszych operatorów lasera w Polsce. Od tego czasu narysował, wyprodukował, wyfrezował i wyciął niezliczoną ilość produktów. Wszystkie je łączy ogromna precyzja, dbałość o szczegóły i optymalny dobór materiału. W Formfantasii odpowiada za konstrukcyjną stronę przedsięwzięcia.